OPU.cz

Buď tvůrcem…

Ukaž co je v tobě!

Věříme v sílu obrazu jako jednu z účinných forem uměleckého vyjádření nejen co se týče osobního rozvoje a seberealizace, ale i vnější působnosti na širokou veřejnost. Obraz není němý, ale je specifickým jazykovým kódem, který může v některých případech mnohem lépe odrážet postoje, vize, hodnoty či přesvědčení člověka jako takového. Chceme podporovat rozvíjení kreativity mladých lidí a dát průchod jejich tvůrčímu potenciálu.

A proto od ledna do dubna 2019 bude naše organizace realizovat zdarma kurz tvorby videí s profesionálním kameramanem a režisérem hudebních videoklipů. Náplň workshopů bude spočívat v práci s audiovizuální technikou, účastníci si zkusí být v roli kameramana, produkčního, zvukaře či režiséra. Vše bude přizpůsobeno jejich zájmům a potřebám.

Kurz je určen pro mládež ve věku 15 – 24 let z různých kulturních prostředí, která se chce naučit základní dovednosti v práci s fotoaparátem a další technikou.

Pojďme spolu pomocí obrazu objevovat, co je v nás!

#Budtvurcem

Team OPU

Jedná se o mezinárodní projekt Image.In, na kterém spolupracuje pět evropských měst (Pisa, Murcia/Lorca, Forest, Liverpool a Praha) a jehož cílem je prohloubení interkulturní integrace cizinců pomocí síly obrazu. Projekt je spolufinancován z programu Evropské unie Erasmus+.

Další příběhy