Zpět

Volná pracovní místa

Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na následující pozice:
PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA PRAHA – v oblasti azylového a migračního práva pro Pražskou pobočku.Náplní práce bude zejména právní poradenství klientům organizace, zpracování právních podání a zastupování vybraných případů v řízení, včetně výjezdů do azylových zařízení.

Požadujeme ukončené právnické vzdělání či student 5. ročníku, zájem o oblast práce s cizinci, ochotu dále se vzdělávat, znalost Anglického jazyka či Ruského jazyka, řidičský průkaz. Znalost dalších jazyků výhodou.

Nabízíme práci v  přátelském kolektivu, v zajímavém rozvíjejícím se oboru migrace a lidských práv, možnost samostatné litigace vybraných případů a možnost poskytování plnohodnotné právní asistence, kde je skutečně zapotřebí.

Nabízíme práci na částečný úvazek 0,5, s nástupem ihned.

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na pravni@opu.cz se specifikací, na jakou pozici se hlásíte.
—————————————————————————————————————————————–

PRÁVNIČKA/PRÁVNÍK BRNO – v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Brně.

Náplní práce bude zejména právní poradenství klientům organizace, zpracování právních podání a zastupování vybraných případů v řízení, včetně výjezdů do azylových zařízení.

Požadujeme ukončené právnické vzdělání, zájem o oblast práce s cizinci, ochotu dále se vzdělávat, znalost Anglického jazyka či Ruského jazyka, řidičský průkaz. Znalost dalších jazyků výhodou.

Nabízíme práci v  přátelském kolektivu, v zajímavém rozvíjejícím se oboru migrace a lidských práv, možnost samostatné litigace vybraných případů a možnost poskytování plnohodnotné právní asistence, kde je skutečně zapotřebí.

Nabízíme práci na částečný úvazek 0,5 s nástupem od 1.7.2017.

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na opu.brno@opu.cz se specifikací, na jakou pozici se hlásíte.

—————————————————————————————————————————————

PRÁVNIČKA/PRÁVNÍK PLZEŇ – v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Plzni

Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Plzeňském kraji.

Náplní práce bude zejména právní poradenství na naší pobočce v Plzni, zpracování právních podání a zastupování vybraných případů v řízení.

Požadujeme:

· ukončené magisterské vzdělání v oboru právo

· zájem o práci s cizinci

· jazykové znalosti (AJ,RJ …)

· řidičský průkaz

· ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme:

· práci v zajímavém rozvíjejícím se oboru migrace a lidských práv

· samostatné litigace vybraných případů

· možnost poskytování plnohodnotné právní asistence

· hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

· odpovídající finanční ohodnocení

· přátelský kolektiv

Místo výkonu práce: Plzeň

Nástup do práce: ihned

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na opu.plzen@opu.cz.

————————————————————————————————————————————–

OPU hledá 2 sociální pracovníky (Praha, Hradec Králové)

OPU vyhlašuje výborové řízení na tyto pracovní poozice:

1) sociální pracovník na plný pracovní úvazek do hlavního sídla organizace v Praze, s datem nástupu možným ihned

2) sociální pracovník na plný pracovní úvazek do nově otevírané pobočky v Hradci Králové, s nástupem možným od 1.5.2017.

Náplň práce: přímá práce s klienty, vedení klientské dokumentace.
Požadujeme: vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách – pozice sociální pracovník; trestní bezúhonnost; znalost anglického nebo ruského jazyka, komunikativnost, samostatnost; zdravotní způsobilost
Výhodou: zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce; řidičský průkaz skupiny B; znalost dalších cizích jazyků; praxe
Nabízíme: práci v přátelském kolektivu neziskového sektoru, finanční ohodnocení odpovídající pozici v neziskovém sektoru, možnost se dále vzdělávat, smysluplnou a tvůrčí práci, možnost podílet se na dalších aktivitách organizace, dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící na trhu již 25 let, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV se specifikací, na jakou pozici se hlásíte. Výběrové řízení je dvoukolové. Vyhrazujeme si právo reagovat pouze na životopisy osob, které splňují kvalifikaci dle zákona. Bližší informace k výběrovým řízením na nové zaměstnance OPU se dozvíte u pí. Mgr. Lucie Fryčové, e-mail: lucie.frycova@opu.cz.