Zpět

Volná pracovní místa

Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici sociální pracovník/sociální pracovnice.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, nástupní mzdu 23.000-25.000,- Kč, průběžné vzdělávání, tvůrčí práci, klouzavou pracovní dobu, možnost podílet se na dalších aktivitách organizace, children-friendly office, smlouvu na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Požadujeme vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., trestní bezúhonnost, znalost anglického nebo ruského jazyka, komunikativnost, samostatnost, zdravotní způsobilost. Zkušenosti z oblasti sociální práce, praxe, řidičský průkaz, znalost dalších cizích jazyků výhodou.

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Fryčová, lucie.frycova@opu.cz, tel. 730 158 781

—————————————————————————————————————————————

Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti migračního a pracovního práva pro pobočku v Praze.

Náplní práce bude zejména právní poradenství klientům organizace, zpracování právních podání a zastupování vybraných případů v řízení. Součástí práce bude pravidelné právní poradenství přímo v zařízeních pro cizince.

Požadujeme ukončené právnické vzdělání, zájem o oblast práce s cizinci, ochotu dále se vzdělávat, znalost Anglického jazyka či Ruského jazyka, řidičský průkaz. Znalost dalších jazyků výhodou.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v zajímavém rozvíjejícím se oboru migrace a lidských práv, možnost samostatné litigace vybraných případů a možnost poskytování plnohodnotné právní asistence, kde je skutečně zapotřebí. Nabízíme práci na částečný úvazek 0,4 s nástupem ihned. Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na pravni@opu.cz