Zpět

URGENT: OPU hledá LEKTORY/VYCHOVATELE dětských adaptačních skupin do nově vznikajícího Adaptačního centra Chodov

Na pozici lektora/vychovatele v dětské adaptační skupině pro ukrajinské děti hledáme na HPP rodilé mluvčí ČJ, nebo cizince s oficiálně certifikovanou úrovní B2 českého jazyka. Hledám pouze HPP v rozsahu 1,0 úvazku, menší úvazek na HPP, ani jiná forma pracovního vztahu není možná.

Nástup ihned (či později v květnu, červnu, nebo až červenci), pracovní nabídka do 31.8.2022
Mzda: 35,000 Kč hrubého
Pracovní doba: 7:45 – 16:15
Adresa pracoviště: Adaptační centrum Chodov, Hráského 2231/25, Chodov, Praha 11
Preferujeme kandidáty se vzděláním pedagogického, sociální či psychologického směru, nicméně bude záležet především na pohovoru, zmíněné vzdělání není nutně podmínkou, spíše výhodou.
Náplň práce: aktivní participace, spolupráce na vývoji a vlastní realizace programu dětské adaptační skupiny (12-24 ukrajinských dětí), péče o skupinu, vytváření bezpečného prostředí a sycení skupiny kvalitními vztahovými podněty.
Skupiny rozděleny dle věku: 3-5let, 6-10let, 11-12let, 13-14let.
Denní program skupiny: lekce ČJ, svačina, herní blok1, oběd, herní blok2, svačina, externí výlet do města/do Krčského lesa/program s externím lektorem (výtvarná činnost, sport, hudba, tanec etc.)
Nabízíme zapojení do adaptačního procesu ukrajinských dětí a přípravě na vstup do českého vzdělávacího systému tj na začátek nového školního roku od 1.září 2022.
Každá skupina bude vedena dvěma lektory, s výhledovým zapojení dlouhodobých dobrovolníků. Činnost adaptačních skupin bude klíčová pro integraci děti do české společnosti, nástupu do škol a školek.
Pokud jste tvořivého, iniciativního a zodpovědného ducha, máte chuť stát se součástí mezinárodního týmu a nebojíte se, dejte vědět!
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Pijáček, tel. +420 739 413 983, petr.pijacek@opu.cz