Zpět

Pozvánka na IMAGE.IN RELEASE PARTY

Zveme vás na IMAGE.IN RELEASE PARTY!

O co jde: party je závěrečnou akcí a vyvrcholením mezinárodního projektu Image.In, na kterém spolupracuje pět evropských měst (Pisa, Murcia/Lorca, Forest, Liverpool a Praha) a jehož cílem je prohloubení interkulturní integrace cizinců pomocí síly obrazu, je spolufinancován z programu Evropské unie Erasmus+

Kdy: Úterý 21. května 2019 v 18:00 až 23:30

Kde:Kasárna Karlín, Prvního pluku 2, Praha 8 – Karlín

Vstupné: ZDARMA

Harmonogram večera:

18:00 Otevření večera s hudebním doprovodem v podání Jean Taty (jeden z účastníků projektu Image.In)

18:20 Slam poetry vystoupení performera Tukana a dalších s exkluzivními texty k volbám do Evropského parlamentu 2019

19:00 Diskuse s ředitelem Organizace pro pomoc uprchlíkům JUDr. Martinem Rozumkem a performery slam poetry na téma voleb do Evropského parlamentu 2019

20:00 Release videoklipu k tracku „Těžký je přežít“ – DOUNY ft. Ondřej Brejška a diskuse s rapperem DOUNYM, zpěvákem Ondřejem Brejškou a hlavním režisérem videoklipu Ondřejem Kudynem

20:20 Koncert rappera Dounyho za doprovodu MC Tulda, kteří nám představí svou tvorbu i z připravovaného třetího alba Bypass

21:00 Až do konce večera vás bude provázet svou hudbou talentovaný producent Dj Rezumé, jehož stylem je hlavně hip hop a r’n’b

Co Vás čeká:  Premiéra rapového videoklipu k tracku „Těžký je přežít“ – DOUNY ft. Ondřej Brejška z připravovaného alba Bypass. O produkci a mix/master se postaral Kenny Rough (Ty Nikdy label). Speciální poděkování hlavnímu režisérovi videoklipu Ondrej Kudyn, dále New Aliens, Kasárna Karlín a FilmCrew – Rental pro filmaře a fotografy.

Když se rapper sejde se zpěvákem a vytvoří text, který poukazuje na konzumní společnost a nespokojenost lidí, i když mají co jíst a kde spát, zatímco jinde na světě ve stejném čase někdo bojuje o svůj život, čistou vodu a svůj domov.

Ale proč je videoklip speciální? Protože je výstupem mezinárodního evropského projektu Image.In, v rámci kterého se česká, migrantská a uprchlická mládež z různých kulturních prostředí podílela na jeho natáčení!

Vystoupí:

🎵 DOUNY – vlastním jménem Adam Doleček. Věnuje se rapu a grafice ve společnosti Rap Lab Records. Působí na scéně už několik let. Za sebou má dvě solová alba a třetí album Bajpass je na cestě. Vystupoval na největších festivalech v Česku, například na Votvíraku nebo na Hip Hop Kempu. Dounyho tvorbu si můžeš poslechnout na youtube, spotify nebo apple music.

🎵 Ondřej Brejška – rodák z Velkého Meziříčí, začal před dvěma lety působit v kapele Poetika jako zpěvák a textař. Ještě před tím však sbíral zkušenosti ve své grungeové kapele 21 gramů, založil muzikálové divadlo Ikaros, kde mimo účinkování zastupoval choreografii, dramaturgii a režii a kromě toho vedl na Vysočině několik činoherních projektů.

🎵 Dj Rezumé – talentovaný hip hopový producent pocházející z Prešova (SK), je členem skupiny Strana Východná. Za své působení na scéně produkoval skladby pro polských, českých a slovenských interpretů jako např. Arab (PL), Sughar (PL), Skutek (SK), Enkláva (SK), Douny (CZ), Sekvoja (SK) a jiným. Je zakladatelem značky Gavalieri.

🎤 Tukan – Vicemistr ČR 2017 a mistr ČR v duoslamu 2017 a 2018. Ve svých textech se věnuje převážně sociálně-politickým tématům.

Pozvánka

FB event: https://www.facebook.com/events/554642101609457/