Zpět

OPU hledá 2 sociální pracovníky (Praha, Hradec Králové)

OPU vyhlašuje výborové řízení na tyto pracovní poozice:

1) sociální pracovník na plný pracovní úvazek do hlavního sídla organizace v Praze, s datem nástupu možným ihned

2) sociální pracovník na plný pracovní úvazek do nově otevírané pobočky v Hradci Králové, s nástupem možným od 1.5.2017.

Náplň práce: přímá práce s klienty, vedení klientské dokumentace.
Požadujeme: vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách – pozice sociální pracovník; trestní bezúhonnost; znalost anglického nebo ruského jazyka, komunikativnost, samostatnost; zdravotní způsobilost
Výhodou: zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce; řidičský průkaz skupiny B; znalost dalších cizích jazyků; praxe
Nabízíme: práci v přátelském kolektivu neziskového sektoru, finanční ohodnocení odpovídající pozici v neziskovém sektoru, možnost se dále vzdělávat, smysluplnou a tvůrčí práci, možnost podílet se na dalších aktivitách organizace, dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící na trhu již 25 let, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV se specifikací, na jakou pozici se hlásíte. Výběrové řízení je dvoukolové. Vyhrazujeme si právo reagovat pouze na životopisy osob, které splňují kvalifikaci dle zákona. Bližší informace k výběrovým řízením na nové zaměstnance OPU se dozvíte u pí. Mgr. Lucie Fryčové, e-mail: lucie.frycova@opu.cz.